Namų projektai U formos

Mes tikime kokybiška architektūra ir nepriekaištingu aptarnavimu

Namo projektas Liepa Namo projektas Liepa
Namo projektas Liepa
Miegamieji
3
Garažas
Nėra
Aukštai
1
Bendras pl.
127.17 m2

 

Namų projektai U formos būstui yra tikrai išskirtiniai, todėl tiks asmenims, vertinantiems dizainą, stilių, ieškantiems netradicinių sprendimų.

U formos namai unikalūs tuo, kad gali būti ir itin modernūs, šiuolaikiški, urbanistiniai, primenantys Holivudo žvaigždžių namus, tačiau jie gali būti suprojektuojami ir taip, kad iš pirmo žvilgsnio primins nedidelį dvarą, vilą ar pilaitę. Lygiai taip pat U formos namas gali tikti užmiesčiui ir, dekoruotas medžiu ar kitomis detalėmis, puikiai įsilieti į gamtos apsuptį.

U formos namų privalumas – visiška laisvė rinktis. Prie modernaus namo galėsite derinti lygų ar vienšlaitį stogą, daug stiklo ir metalo elementų, o vilos ar dvaro vaizdą sukursite daugiašlaičiu stogu ar atskirais stogeliais, išorinių sienų apdailos elementais.

Tiesa, U formos namai dažnai būna didesnio ploto, tad labai mažas sklypas nebus itin tinkamas šiam namui – jam reikės daugiau erdvės. Tačiau šlaitinis sklypas puikiai tiks tokiam namui.

Kuriant šiuos namus labai svarbios proporcijos, pasikartojančios lygios linijos. Idealiai išpildytas namo projektas yra simetriškas, lyg lenkiant projektą pusiau būtų naudojamas veidrodis, tad jei vienoje U formos namo pusėje stogas yra pakeltas, toks pats jis turėtų būti ir kitoje pusėje.

Terasa dažniausiai įrengiama U formos viduryje, todėl yra jauki, sukuria užuovėją,o atsukta į vidinio kiemo pusę saugo šeimos privatumą nuo aplinkinių žvilgsnių.

Apsisprendę statyti U formos namą, galite rinktis planą iš mūsų kartotinių projektų arba sukursime individualų, jūsų vizijas išpildantį projektą.

Namų projektai pagal Kategorijas

Jeigu neradote jums patinkančio kartotinio namo projekto,

galime suprojektuoti individualųjį pagal jūsų norus.