Namų projektai iki 80 kv.

Mes tikime kokybiška architektūra ir nepriekaištingu aptarnavimu

Namo projektas Arina Namo projektas Arina
Namo projektas Arina
Miegamieji
2
Garažas
Nėra
Aukštai
1
Bendras pl.
89.38 m2
Namo projektas Jomantas Namo projektas Jomantas
Namo projektas Jomantas
Miegamieji
3
Garažas
Nėra
Aukštai
1
Bendras pl.
80.01 m2

 

Namai iki 80-ties kvadratinių metrų šiuo metu tikrai labai populiarūs. Visi tie, kas anksčiau statė pilis primenančius namus, šiuo metu rūpinasi ir jų dideliais išlaikymo kaštais, ir nenaudingu plotu, o dideliems namams reikia žymiai daugiau priežiūros. Būtent todėl išpopuliarėjo maži, kompaktiški namai. Iki 80 kvadratinių metrų ploto name puikiai tilps 3-4 asmenų šeima, jiems čia bus tiek vietos, kiek reikia. O privalumų renkantis namų projektą iki 80 kvadratų – tikrai sočiai.

Mažų namų projektų iki 80 kv. privalumai

Ko gero esminiai mažų namų projektų iki 80 kv. privalumai yra jų kompaktiškumas ir, žinoma, ekonomiškumas. Visų pirma, mažų namų projektų iki 80 kv. kaina yra tikrai gerokai mažesnė, nei didesnių namų. Pigesnė ne tik tokių namų statyba, bet ir dokumentacija, o vėliau išlaikymo kaštai.

Kitas privalumas – kompaktiškas išdėstymas. Teisingai suprojektuotame name gali būti net dviejų vaikų kambariai, miegamasis, virtuvė ir valgomasis, svetainė, drabužinė, vonios kambarys, tambūras ir katilinė. Toks yra vienas iš mūsų kartotinių namų iki 80 kv. projektų „Jomantas“, kurio plotas be terasos - 79.71 kvadratiniai metrai.

Dar vienas pranašumas prieš didelius namus – mažų namų projektus architektai parengia žymiai greičiau, o statybos taip pat netrunka ilgai. Be to, statybos procesas paprastesnis, sunaudojama mažiau medžiagų ir nereikia tokios didelės statybų komandos, kas leidžia sutaupyti dar daugiau pinigų. Dėl šios priežasties lengviau gauti ir banko paskolą, ji žymiai mažesnė, palūkanos nėra tokios didelės ir šeima gali kur kas greičiau padengti įsiskolinimą bankui.

Maži namai idealūs ne tik jaunoms šeimoms, bet ir tiems, kurie jau išleido savo vaikus į savarankišką gyvenimą ir nenori likti vieni dideliuose, tuščiuose namuose.

Namai iki 80 kv. ir racionaliai išnaudota erdvė

Racionaliausia rinktis kvadrato formos namus iki 80 kv. su mansarda. Pirmame namo aukšte iš bendrosios erdvės ar svetainės su valgomuoju bus galima patekti į visus kambarius, taip sutaupysite vietos išvengdami koridorių. Kvadrato forma puikiai tam tiks.

Mansarda visada gali pasitarnauti kaip papildoma erdvė įsirengti darbo kambarį ar vieną trūkstamą svečių kambarį. Papildomo ploto apšvietimui galite panaudoti stoglangį.

Jei nenorite rinktis kartotinių, jau iki skrupulų apgalvotų namų iki 80 kv. projektų, ilgametę patirtį turintys specialistai jums sukurs individualų projektą, kur, pasitarę su užsakovais, ras ir pritaikys racionaliausius sprendimus.

Nesudėtinga statinių grupė

Nesudėtingų statinių grupei priskiriami namai iki 80 kv. turi atitikti tam tikrus aukščio, rūsio kontūro ir laikančiųjų konstrukcijų standartus. Jei statinys juos atitinka – nereikia vesti statybos žurnalo, taikoma paprastesnė projektavimo tvarka, o jei jie statomi neurbanistinėje teritorijoje – tereikia aplinkinių raštiško sutikimo, tad reikalavimai – tikrai gerokai paprastesni.

Namų projektai pagal Kategorijas

Jeigu neradote jums patinkančio kartotinio namo projekto,

galime suprojektuoti individualųjį pagal jūsų norus.