Modulinių namų projektai

Mes tikime kokybiška architektūra ir nepriekaištingu aptarnavimu

Rezultatų nėra
Nav rezultātu
Нет результатов
No results

Moduliniai namai ir jų statyba yra ypač populiaru Vakarų Europoje, o ypač Skandinavijoje. Modulinių namų projektai itin aktualūs skubantiems žmonėms, nes paprastai šių namų statyba ir gamyba užtrunka tikrai trumpesnį laiko tarpą. Be to, namo sienų moduliai yra gaminami atitinkamose gamyklose ir būtent todėl moduliniai namai pasižymi ypatingomis ir patikimomis konstrukcijomis. Daugelis žmonių renkasi modulinių namų projektus dėl kokybės bei laiko santykio. O tie, kurie dar svarsto apie primtiniausio projekto pasirinkimą, turėtų žinoti, kuo gi ypatingi ir išskirtiniai moduliniai namai ir jų projektavimas. 

Kuo ypatingi moduliniai namai?

Pirmiausia, moduliniai namai išsiskiria savo patogumu ir ekologiškumu. Moduliniam namui reikalingos medžiagos neretai būna kuo natūralesnės, pavyzdžiui, labai dažnai tai būna medis. Toks namas tikrai prisidės prie ekologiškumo, o ir padės saugoti gyventojų sveikatą. Be to, patogu tai, kad norint įgyvendinti modulinių namų projektus, nereikia laukti vasaros arba šilto pavasario – tam tinka visi metų laikai. Modulinis namas ir jo konstrukcijos yra užbaigiamos tikrai greitai, todėl šaltis tam poveikio neturi. Be to, modulinius namus, esant reikiamybei, galima perkelti į bet kurią vietą – šie namai yra tikrai mobilūs. Na, o jei norisi savo modulinį namą sumažinti – tokia galimybė taip pat yra, nes moduliniai namai gali būti statomi ir į aukštį, ir į plotį. 

Ypatinga ir tai, kad moduliniai namai gali būti statomi ir ten, kur nėra elektros, nes tam puikiai pasitarnauja saulės baterijos ir kolektoriai, o ir sutaupyti tokiu būdu tikrai įmanoma. Moduliniai namai taip pat aprūpins Jūsų namus šiluma ir saugumu, kadangi šiuose namuose yra ypatinga šilumos izoliacija, o naudojamos medžiagos yra nedegios, todėl būsite ramūs dėl savo ir šeimos saugumo. Moduliniai namai gali Jums suteikti ir taip trokštamą ramybę, nes šiuose namuose yra tikrai stipri garso izoliacija.

Svarbu ir tai, kad nors ir modulinių namų statyba trunka neilgai, šie namai pasižymi tvirtumu, ilgaamžiškumu ir stebina savo išskirtinumu. Namai gali būti įvairaus dydžio ar išplanavimo. Projektuojant modulinį namą galima pagalvoti ir apie terasą, kuri gali būti naudinga jaunoms šeimoms su vaikais. Taip pat šio tipo namai gali būti projektuojami ir su pilna komplektacija – baldais, tam tikra technika. 

Modulinių namų įvairovė ir pritaikymas pagal Jūsų lūkesčius

Renkantis modulinių namų projektus neprašausite tuo, kad šių namų įvairovė itin didelė. Nors moduliniai namai vertinami dėl jų minimalizmo, šiems namams gali būti pritaikomi tikrai išskirtiniai apdailos ir dizaino sprendimai. Pasirinkus profesionalą tiek architektūrinėje, tie konstrukcinėje sferoje, savo namus neabejotinai paversite svajonių namais, nes juos galėsite kurti pagal individualius norus. Modulinių namų patalpas galėsite planuoti kaip panorėję.

Namų projektai pagal Kategorijas

Jeigu neradote jums patinkančio kartotinio namo projekto,

galime suprojektuoti individualųjį pagal jūsų norus.