Privatumas

UAB „E namai“ (toliau šiame pranešime – „E namai“) gerbia Jūsų teisę į privatumą. Mes parengėme šį pareiškimą dėl privatumo tam, kad informuotume Jus apie mūsų verslo praktiką bei profesinę etiką. Klausimus bei pasiūlymus dėl šio pranešimo bei visų kitų „E namai“ privatumo politikos aspektų kviečiame siųsti elektroniniu pašto adresu: info@enamai.lt.

Privatumas šiandien yra aktualus kiekvienam žiniatinklio vartotojui. „E namai“ yra puikiai suprantanti ir jautri savo Klientų privatumo reikalams. Mes užtikriname, kad laikomės Lietuvos Respublikos bei tarptautinių privatumo teisinės apsaugos teisės aktų, nerenkame asmens duomenų iš Jūsų, nebent Jūs su tuo sutinkate ir pateikiate šiuos duomenis mums. Pildant įvairias užsakymų ar kitas anketas mūsų svetainėje, Jūsų bus prašoma pateikti atitinkamą informaciją (tai Jūsų vardas, pavardė, adresas, el.pašto adresas ir pan.). Mes prašome šios informacijos tiktai dėl siūlomų paslaugų teikimo ir tam, kad identifikuotume Jūsų tapatybę kuomet naudojatės mūsų paslaugomis. Užtikriname, kad mes neperduodame ir (ar)neparduodame informacijos apie mūsų Klientus ar svetainės lankytojus trečiosioms šalims.

Jeigu Jūs manote, kad „E namai“ pažeidžia šį pranešimą dėl privatumo arba atitinkamus privatumo teisinės apsaugos teisės aktus, prašome susisiekti su mumis elektroniniu paštu info@enamai.lt. Užtikriname, kad greitai ir efektyviai išspręsime visus Jums rūpimus privatumo ar kitus asmens duomenų klausimus.

Kiekvieną kartą lankytojui apsilankant „E namai“ svetainėje, mūsų renkamą informaciją sudaro IP adresas, URL adresas, naršyklė, apsilankymo laikas, aplankyti puslapiai, įvykdytos paieškos, nukreipiantis domenas ir kai kurie kiti. Visi šie statistiniai duomenys yra naudojami pagerinti mūsų svetainės veiklą ir yra niekaip nesusiję su Jus identifikuojančiais asmens duomenimis. Juos renkame tik tam, kad galėtume tobulinti savo svetainę ir jos lankytojų patirtį.

Pažymime, kad mūsų svetainėje įdiegtos technologijos apsaugo visą Jūsų mums perduotą asmeninę informaciją ir duomenis nuo nesankcionuoto naudojimo. Mes nuolat tobuliname šią technologiją ir ją atnaujiname pagal aktualius saugumo standartus.

Išimtiniais atvejais sukauptų duomenų srautu gali būti pasidalinta su potencialiais reklamuotojais, rinkų tyrimo agentūromis ir verslo partneriais demografiniais tikslais. Kai naudojama informacija iš sukaupto duomenų srauto, niekas negalės Jūsų identifikuoti ar tuo labiau susisiekti su Jumis. Visi perduodami duomenys niekaip negali būti susieti su konkrečiu asmeniu.

Elektroniniai laiškai, kurie patvirtina verslo sandorius, bus visada Jums siunčiami. Nors mes savo Klientams paprastai nesiunčiame įvairių galimai Jus dominančių pasiūlymų, šie laiškai Jums gali būti siunčiami, tačiau Jūs turite teisę bet kada jų atsisakyti. Tiesiog atsiųskite savo prašymą el. paštu info@enamai.lt. Nuo tokio pranešimo gavimo momento mes niekada nebesiųsime Jums jokių pranešimų, išskyrus tokius kurie bus būtini tinkamam mūsų tarpusavio įsipareigojimų vykdymui (pvz. jei atitinkamo pranešimo siuntimo momentu Jūs esate mūsų gyvenamojo namo projekto ar kitų architekto paslaugų užsakovas ir mums būtina Jus informuoti apie vykdomus įsipareigojimus).

Slapukas (angl. „cookie“) yra informacijos dalis, kurią mūsų svetainė siunčia į Jūsų naršyklę, kuri tuomet patalpina šią informaciją Jūsų sistemoje (kompiuteryje). Slapukas leidžia mūsų svetainei “prisiminti” informaciją apie Jūsų prioritetus iki Jūsų išėjimo iš dabartinio naršyklės lango (jeigu slapukas yra laikinas) arba iki Jūs deaktyvavote ar panaikinote slapuką. Daug vartotojų pageidauja naudoti slapukus tam, kad padėtų jiems orientuotis svetainėje kaip įmanoma paprasčiau.

Jūs turite žinoti, kad slapukai netalpina daugiau informacijos negu Jūs jos pasiūlote, ir jie negali “įsiveržti” į Jūsų kietąjį diską ir grįžti pas siuntėją su asmens duomenimis ar kita informacija iš Jūsų kompiuterio. Jeigu Jūs nusprendžiate nepriimti slapuko, vis tiek galite naudotis mūsų svetaine. Vis tik, tokiu atveju dalis svetainėje esančių funkcijų gali neveikti arba veikti nepakankamai gerai.

Mes visada atsakome į visus elektroniniu paštu mums atsiųstus klausimus, paslaugų ar informacijos prašymus ir bet kokius kitus paklausimus, kuriuos gauname. Mes taip pat galime išsaugoti šią korespondenciją produktų, paslaugų bei svetainės tobulinimui. Dažnai mes išsaugome kontaktinę informaciją tam, kad galėtume atsiųsti Jums individualius atnaujinimus ar kitą svarbią informaciją apie mūsų paslaugas ir produktus.

Laikas nuo laiko mes galime prašyti informacijos per apklausas. Dalyvavimas šiose apklausose yra visiškai savanoriškas ir Jūs visada turite pasirinkimą atskleisti šią informaciją ar neatskleisti jos. Apklausos metu gauta informacija bus panaudota tikrinti ar gerinti šią svetainę ir tobulinti mūsų klientų aptarnavimą bei paslaugų (produktų) pasiūlymus.

Esant prieštaravimui tarp šio pranešimo ir bet kurio šio pranešimo vertimo, lietuvių kalbos versijos sąlygos turės viršenybę.

Taip pat siūlome peržiūrėti teisines pastabas dėl svetainės naudojimo.

Jei turite papildomų klausimų ar pasiūlymų, siūlome peržiūrėti mūsų atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus arba susisiekti su mumis.