Tikimybė laimėti didėja, kai tu padedi laimėti kitiems. Kiekviena mūsų partnerių pergalė yra mažytė mūsų pergalė.

Capital - nekilnojamo turto agentūra. Vienintelė lietuviško kapitalo įmonė, kuri pasiekė stulbinančių rezultatų ir plečia veiklą užsienio šalyse. Capital brokeriai turi galimybę dirbti bendradarbiaujant su Capital filialais visame pasaulyje ir savo verslą kurti tarptautiniu mastu.

,,UAB „Gelmita“ – beveik 10 metų veikianti sertifikuota, patikima ir atsakinga įmonė teikianti vandens gręžinių, geoterminio šildymo įrengimo ir kitas susijusias paslaugas.“

RUUKKI STOGAS – GYVENIMUI BE RŪPESČIŲ

„Ruukki“ padės suprojektuoti ir įgyvendinti Jūsų stogo projektą. Užtikriname, kad viskas bus atlikta taip, kaip suplanuota.
Mes darome viską, kad palengvintume Jūsų gyvenimą. Sukaupta didžiulė patirtis, „Ruukki“ darbuotojų kompetencija ir mūsų produktų patikimumas garantuoja sėkmingą Jūsų stogo projekto įgyvendinimą.

Įmonė „Schiedel" yra didžiausia ir moderniausia kaminų sistemų gamintoja Europoje. Būdama kaminų sistemų rinkos lyderė, įmonė Jums siūlo pilną produktų paletę, kuri leidžia išspręsti įvairias kamino technines problemas. Įmonė Jums garantuoja aukščiausio lygio funkcionalumą ir saugumą pašalinant išmetamąsias dujas. Tai patvirtina suteikiama 30-ies metų garantija įmonės produkcijai.

 

„STATYK“ –  praktinis būsto vadovas.


UAB „Aeroc“ Lietuvoje buvo ikurta 2006 m. Nuo to laiko  pagrindinė įmonės veikla yra akytojo betono pardavimas ir prekinio ženklo „AEROC“ populiarinimas Lietuvos rinkoje.  
 
UAB „Aeroc“ priklauso „Aeroc International“  AS sudėčiai, kuri specializuojasi AEROC akytbetonio gamyboje. Visose rinkose mes naudojame vieną ženklą AEROC-light as air, hard as rock -lengvas kaip oras, tvirtas kaip uola.