Namų projektai šlaitiniam sklypui

Mes tikime kokybiška architektūra ir nepriekaištingu aptarnavimu

Rezultatų nėra
Nav rezultātu
Нет результатов
No results

Šlaitinis sklypas pastaruoju metu tampa tikru mados etalonu, nes jį galima gražiai apželdinti, įrengti laiptus ir sukurti puikų eksterjerą. Lygiai taip pat ir namų projektai šlaitiniam sklypui yra labai įvairūs, įdomūs ir tikrai išskirtiniai.

Šlaitiniame sklype jūsų namas galės būti ir vieno, ir dviejų ar net trijų aukštų. Vieno aukšto namas šlaitiniame sklype gali būti su peraukštėjimu. Tokie namai yra itin modernūs, gali būti integruotų metalo, stiklo detalių, su unikalia terasa, o nuo šlaito galėsite leistis laiptais. Be kita ko, galima namą suprojektuoti ir pačiame šlaite – lyg jis slėptųsi kalne.

Namo projektą šlaitiniam sklypui galėsite rinktis iš mūsų turimų kartotinių projektų arba mūsų specialistai jums sukurs individualų namo projektą. Vienas iš populiarių kartotinių projektų pasirinkimų šlaitiniam sklypui yra mūsų sukurtas projektas „Airidas“. Talpus, bet kartu ir kompaktiškas namo projektas tiks net tiems, kurie turi nedidelį šlaitinį sklypą. Didžiulis projekto privalumas – garažas, skirtas net dviem šeimos automobiliams. Kone 190 kvadratinių metrų ploto name tilps ir didesnė šeima, sukursite bendrą erdvę, tris miegamuosius ir darbo kambarį.

Jei vis dėlto kartotinio projekto, atitinkančio jūsų asmeninius lūkesčius, nerandate, kreipkitės į enamai.lt ilgametę patirtį turinčius specialistus užpildydami formą internetu, o mūsų profesionalūs architektai suprojektuos jums individualų planą ir visi jūsų lūkesčiai bus išpildyti.

Namų projektai pagal Kategorijas

Jeigu neradote jums patinkančio kartotinio namo projekto,

galime suprojektuoti individualųjį pagal jūsų norus.