Dvibučių namų projektai

Mes tikime kokybiška architektūra ir nepriekaištingu aptarnavimu

Namo projektas Gabija Namo projektas Gabija
Namo projektas Gabija
Miegamieji
3
Garažas
1
Aukštai
2
Bendras pl.
130.58 m2
Namo projektas Agata Namo projektas Agata
Namo projektas Agata
Miegamieji
4
Garažas
Nėra
Aukštai
2
Bendras pl.
92.93 m2
Namo projektas Justas Namo projektas Justas
Namo projektas Justas
Miegamieji
3
Garažas
2
Aukštai
2
Bendras pl.
163.00 m2
Namo projektas Kristina Namo projektas Kristina
Namo projektas Kristina
Miegamieji
3
Garažas
1
Aukštai
2
Bendras pl.
177.04 m2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mūsų internetinėje svetainėje enamai.lt galite rasti ne tik vieno ar dviejų aukštų namų, bet ir dvibučių namų projektų, paprastai dar vadinamų kotedžais. Kartotiniai projektai leis greitai išsirinkti namus pagal mūsų pavyzdžius, sutaupyti laiko ir pinigų, o jei idealaus jums varianto nerandate – sukursime individualų kotedžo projektą, atitinkantį asmeninius poreikius.

Dvibučiai, arba kitaip dar sublokuoti namai šiuo metu yra itin populiarūs, ypač didmiesčiuose, kur sklypų plotas yra ribotas, ir jie turi išties turi nemažai privalumų.

Sublokuotų namų privalumai ir ypatybės

Visų pirma, sublokuoti namai yra tikrai kompaktiški, gerokai pigesnės statybos namai. Tai yra jų didžiausias privalumas. Renkantis gyvenimui sublokuotų namų projektą, turėsite nuosavą nedidelį kiemą, kuris reikalaus mažai priežiūros. Tai yra puiki alternatyva nuolat skubantiems, besirenkantiems tarp buto ir nedidelio namo, tiems, kurie nenori skirti daug savo laiko kiemo ir žolės priežiūrai, tačiau norintys lopinėlio žemės lauke, kuriame galės leisti vasaros vakarus, pasikviesti draugus ir užkurti šašlykinę.

Kotedžų privalumas dar ir tas, kad nors ir tenka namu dalintis su kitu savininku, išvengiate pagrindinės buto dilemos – triukšmo iš viršaus ar apačios. Sublokuota dalis nepraleidžia tiek triukšmo, o visi bloko aukštai priklauso jums, todėl niekas jums „nevaikščios ant galvos“.

Nors senesnės statybos kotedžai galėdavo pasirodyti niūrūs ir kampuoti, primenantys mūrinę dėžutę, šiuolaikiniai vieno aukšto sublokuotų namų projektai ar dviejų aukštų namų projektai dviem šeimoms gali būti labai modernūs, šiuolaikiški, o gal kaip tik priminti klasikinį namą.

Kotedžų projektavimo procesas

Kotedžo projektavimo procesas iš esmės mažai skiriasi nuo paprasto namo projektavimo. Esminis skirtumas – sublokuota siena. Paprastai dviejų aukštų kotedžo blokas yra skirtas 3-4 asmenų šeimai, todėl pirmame aukšte projektuojama svetainė su terasa, virtuvė, drabužinė, vonia, papildomos patalpos, o antrame bloko aukšte miegamieji, vonia, drabužinė. Prie kotedžų paprastai projektuojamas garažas ar stoginė automobiliui.

Kotedžų projektavimo kaina skiriasi nuo užsakovo norų, todėl, turėdami viziją, galite kreiptis į enamai.lt profesionalus, kurie pateiks norimo projekto kainą.

Namų projektai pagal Kategorijas

Jeigu neradote jums patinkančio kartotinio namo projekto,

galime suprojektuoti individualųjį pagal jūsų norus.