Namų projektai L formos

Mes tikime kokybiška architektūra ir nepriekaištingu aptarnavimu

Namo projektas Orestas Namo projektas Orestas
Namo projektas Orestas
Miegamieji
4
Garažas
Nėra
Aukštai
2
Bendras pl.
207.84 m2
Namo projektas Elijus Namo projektas Elijus
Namo projektas Elijus
Miegamieji
3
Garažas
2
Aukštai
1
Bendras pl.
176.47 m2
Namo projektas Orinta Namo projektas Orinta
Namo projektas Orinta
Miegamieji
5
Garažas
2
Aukštai
1
Bendras pl.
271.48 m2

L formos namų projektai jau daugelį metų yra labai populiarūs. Dažniausiai vieno aukšto namai su mansarda, garažu bei terasa puikiai atliepia šeimų poreikius, juose viską galima išdėstyti itin patogiai. Enamai.lt svetainėje galima susikurti individualų L formos namo projektą arba išsirinkti kartotinį, jį koreguoti pagal savo norus.

Kodėl verta rinktis L formos namų projektus?

Vieno aukšto L formos namų projektus, dviaukščius, su garažu ar terasa visų pirma verta rinktis todėl, kad jie išskirtinai suteikia vidinio kiemo privatumo jausmą. Dažniausiai į vidinį kiemą atsukta tuščia L raidės ertmė virsta terasa, kuri nuo gatvės nėra matoma, užstoja vėją ir jūsų vidinis kiemas tampa asmenine ramybės oaze.

Vieno aukšto L formos namai gali turėti mansardą, kurioje, esant reikalui, įsirengsite papildomas patalpas – darbo, vaikų kambarį ar miegamąjį. Į vieno aukšto vidutinio dydžio namą (apie 100 kvadratinių metrų gyvenamo ploto, be garažo) tilps du vaikų kambariai, miegamasis tėvams, drabužinė, du vonios kambariai, svetainė su virtuve.

Tokie projektai puikia pritaikyti 4-5 asmenų šeimai. Planai itin patogūs, nes iš virtuvės ir svetainės zonos matysite savo vidinį kiemą, taip galėsite stebėti žaidžiančius vaikus net užsiimdami namų ruošos darbais.

Daugelis bijo, kad L formos namuose lieka nenaudingo ploto – ilgų, siaurų koridorių. Tačiau tai tikrai netiesa. Patyrę specialistai kruopščiai apgalvoja kiekvieną smulkmeną, kad jūsų namuose nebūtų jums nereikalingų vietų.

L formos namų projektai su garažu

L formos vieno aukšto namų projektai gali būti ir su garažu. Rinkdamiesi būtent L formos namo projektą, vieni klientai automobiliams pasirenka stogines, kurios žiemą neatstoja garažo, kiti garažą statosi atskirai nuo namo, tačiau taip išauga statybų sąmata. Norint įgyvendinti visus lūkesčius, turėti ne tik gražius namus, bet ir šiltą, patogią vietą statyti automobilius, rekomenduojama rinktis L formos namo projektą su garažu.

Pavyzdžiui, mūsų kartotiniame projekte „Elijus“ suplanuotas net dviejų vietų garažas, kurio plotas yra 36 kvadratiniai metrai, o bendras namo plotas - 176.60 kvadratiniai metrai.

Namų projektai pagal Kategorijas

Jeigu neradote jums patinkančio kartotinio namo projekto,

galime suprojektuoti individualųjį pagal jūsų norus.