5 patarimai, į ką atsižvelgti planuojantiems statytis namą su mansarda

Gražus nuosavas namas su mansarda yra daugelio svajonė. Norint ją paversti realybe, svarbu atsižvelgti į specialistų patarimus, tuomet namo statyba bus lengvesnė ir greitesnė, o pasiektas rezultatas tik dar labiau džiugins ir leis sutaupyti. Toliau skaitydami galėsite sužinoti, kokie yra patys svarbiausi profesionalių specialistų patarimai, kurie padės priimti tinkamiausius mansardinio namo statybos sprendimus.

Mansardinis namas pagal individualius poreikius

Mansardinio namo statyba yra labai rimtas ir atsakingas žingsnis, kurį svarbu žengti tinkamai pasiruošus ir iš anksto numačius būsimus sprendimus. Ko gero, be profesionalių specialistų pagalbos ir praktiškų patarimų to nebūtų įmanoma įgyvendinti. Tie, kas pasitiki profesionalais ir atsižvelgia į jų patarimus, visuomet laimi ir gali mėgautis jaukiu namų gyvenimu kokybiškame, patvariame statinyje ilgus metus.

Vieno aukšto namas su mansarda yra vienas iš pigiausių ir parankiausių statybos sprendimų, leisiančių ir sutaupyti, ir mėgautis namų patogumu bei gera statybos kokybe. Jau vien šie mansardinių namų privalumai verčia rimtai pagalvoti apie jų statybą. 

Taigi, nusprendėte statyti mansardinį namą. Į ką svarbu atsižvelgti?

  1. Namo vizija. Pirmiausia gerai pagalvokite, kokio mansardinio namo norėsite – vieno aukšto, ar dviejų. Kokio dydžio patalpos bus reikalingos ir kiek gyvens žmonių, ar nenusimato šeimos pagausėjimas. Tikslus visų detalių suplanavimas ir aiškus savo vizijos turėjimas ženkliai palengvins namo statybos procesus. Planuodami atsižvelkite ir sklypo plotą. Jei sklypas nedidelis, pravartu rinktis dviejų aukštų namą, šitaip sutaupant vietos. 
  2. Sklandus finansų planavimas. Taip jau paprastai nutinka, kad visumoje namo kaina gaunasi kiek didesnė, nei buvo planuota ir to priežastis nebūtinai apsiskaičiavime. Šiais laikais viskas greitai keičiasi, todėl medžiagų ir paslaugų kainos gali būti aukštesnės namo statybos pabaigoje, negu kad jos buvo pradedant statybas. Gerai įvertinkite savo finansines galimybes ir numatykite maksimalų įmanomą biudžetą su išankstine tikimybe išlaidoms augti.
  3. Stogo danga. Labai svarbu, koks bus parinktas stogas mansardiniam namui. Stogas yra viena iš daugiausiai išlaidų reikalaujančių namo dalių. Verta iš anksto pagalvoti ir apie būsimą stogo apšiltinimą. Mūsų specialistai patars visais stogo dangos pasirinkimo klausimus pagal jūsų lūkesčius bei finansines galimybes.
  4. Namas ilgalaikėje perspektyvoje. Norint name gyventi ilgai ir laimingai arba turint planų ateityje jį parduoti, reikėtų skirti kokybei išskirtinį dėmesį ir rinktis tik geras medžiagas, daugiau investuoti į išorės apdailą, stogo dangą. Visa tai kelia namo vertę ir didina jo reprezentatyvumą. Pasirinkti architektūriniai sprendimai turėtų būti praktiški  ir ilgaamžiai, išlikti aktualūs net po 10 ir daugiau metų.
  5. Namo projektas. Geriausia yra rinktis jau iš anksto parengtą namo su mansarda projektą. Mūsų siūlomi projektai parengti pagal dažniausiai pasitaikančius klientų poreikius, su visomis numatytomis statybos medžiagomis, todėl nereikia ilgai sukti galvos dėl medžiagų pasirinkimo. Projektų gali būti daug ir įvairių, esant poreikiui galima ir projektų korekcija tam, kad galėtumėte susikurti individualiai savo poreikiams tinkamiausią namą.

Ruošiantis statyti namą su mansarda svarbu atsižvelgti į daugelį situacijos aspektų ir mąstyti visapusiškai, nuolatos konsultuotis su specialistais visais kylančiais klausimais, kurių paprastai iškyla begalė. Tinkamai išnaudoję galimybes ir pasikliaudami profesionalais tikrai nesuklysite, kai tuo tarpu neatidumas ir netinkamas pasiruošimas neišvengiamai priveda prie vienų ar kitų klaidų, pareikalaujančių didesnių išlaidų ir atimančių brangų laiką.

Patikima, efektyvi, taupi namo su mansarda statyba pagal visus jūsų poreikius! Mėgaukitės naujais jaukiais namais, apie kuriuos jau seniai svajojote ir tik dabar pasiryžote pilnai įgyvendinti savo namų statybos viziją.