Kuo išskirtiniai kartoniniai namai?

Modernūs, stilingi ir šiuolaikiški kartoniniai namai, kurių pavadinimas kilo nuo jau iš anksto paruoštų vadinamųjų kartoninių namų projektų yra puikus pasirinkimas visai šeimai, leisiantis sutaupyti. Jei nebūtų parengtų kartoninių namų projektų, pradėti naują gyvenimą naujame name užtruktų daug ilgiau ir pareikalautų dagiau išlaidų, todėl norintiems sutaupyti ir branginantiems savo laiką tai yra idealus sprendimas.

Skaitydami toliau sužinosite apie įvairius kartoninių namų projektus, iš kurių galėsite išsirinkti sau tinkamiausią su „E namai“ specialistų pagalba, priimtina kaina. 

Kodėl verta pagalvoti apie kartoninius namus?

Kartoninių namų išskirtinumai remiasi tuo, jog jie kuriami pagal unikalius, iš anksto parengtus projektus, kurie yra numatyti specialiai pagal dažniausiai pasitaikančius poreikius. Kartoninių namų projektai – tai patys įvairiausi būsimos namo statybos pasirinkimai su visais šeimai būtiniausiais patogumais, kuriais galėsite mėgautis pastačius namus. Svarbiausia, kad būtų pasirinktas tinkamas kartoninių namų projektas, kadangi jų gali būti daug ir įvairių, atitinkančių skirtingus poreikius.

Ženkliai mažesnė kaina ir greitesnis projekto gavimo laikas yra didžiausi pliusai, kuriais pasižymi kartoniniai namai. Išsirinkus projektą ir viską suderinus su skirtingų sričių specialistais, statybas galima pradėti jau keleto dienų bėgyje. Ar galėtų būti paprasčiau?

Kartoninių namų projektai yra iš anksto parengti numačius visas svarbiausias, patogumui skirtas detales ir kokybiškas statybos medžiagas. Vis dėlto, projektus galite koreguoti ir pagal savo poreikius. Jeigu kažkuri detalė nepatinka ar įžvelgiate, jog būtų galima padaryti kažką geriau ir turite tam pakankamai papildomų lėšų, žinoma, kad galite taip ir padaryti. Tai leis susikurti unikalų, savo šeimai tinkamiausią namą, kuriame bus gera ir jauku gyventi.

Plati kartoninių namų projektų įvairovė

Turbūt net nereikia to sakyti, jog pas savos srities specialistus variantų, kokius galima pasirinkti kartoninius namus, įvairovė tikrai didelė ir atitinkanti skirtingus poreikius. Tai stilingi ir išties dėmesio verti pasirinkimai norintiems gyventi tiek atskirai, po vieną, po du ar su visa šeima. Skiriasi kvadratinių metrų skaičius, kuris įvairiuose projektų pasirinkimuose labai nevienodas. 

Galimi ir vieno, ir dviejų aukštų gyvenamųjų nuosavų namų pasirinkimai su garažu ar be jo. Daugelis pasirinkimų, kuriuos rasite yra energetinės A++ klasės, todėl tai modernūs, aukščiausius energijos taupumo standartus atitinkantys namai, leidžiantys mėgautis visokeriopu komfortu ir sutaupyti. Tiesa, vieni projektai yra brangesni, kiti pigesni, tad viskas priklauso nuo jūsų pasirinkimo. 

Kiekvieną kartoninių namų projektą matysite kaip ant delno, pateiktą vizualiai ir galėsite kruopščiai ištyrinėti bei įvertinti visas namo statybos detales, jeigu reikia, pasitarti su mūsų specialistais. Kaip jau ir buvo minėta, projekto koregavimas taip pat yra įmanomas, todėl tikrai atrasite kažką, kas atitiktų jūsų poreikius.

Ar jau metas pagalvoti apie kartoninių namų projektus?

Tai klausimas, į kurį reikėtų atsakyti kiekvienam individualiai. Pasirengus naujo gyvenimo startui naujuose namuose iš tiesų nėra reikalo atidėlioti svarbių žingsnių. Todėl jeigu nusprendėte, jog toks namų statybos variantas jums mielas ir priimtinas, esate pilnai pasirengę iš finansinės pusės – metas nedelsti ir įsigyti kartoninius namus.

Jūsų laukia daugybė nuostabių, dėmesio vertų statybos projektų, kurių neverta praleisti. Galbūt netikėtai atrasite pasiūlymą, kurio ieškojote jau ilgą laiką ir štai pagaliau supratote, jog dabar jūsų jaukių namų vizija galės būti paversta realybe.

Džiaugiamės galėdami padėti ir patarti visais kartoninių namų pasirinkimo klausimais. „E namai“ visuomet dirba jūsų paslaugoms, todėl išsvajotų namų atradimas bus daug paprastesnis, negu kad atrodo iš pirmo žvilgsnio.