Kartoninis namas: pigesnis pasirinkimas?

Ieškantiems greitesnio ir pigesnio namų įrengimo varianto verta būtų pasidairyti po specialiai sukurtus kartoninių namų projektus, kuriuose galima rasti daugybę puikių idėjų namo statybai. Kartoniniai namų projektai yra jau iš anksto parengti, į daugumos poreikius orientuoti statybos planai, kuriuose yra įtraukta viskas, ko reikia visos šeimos patogiam gyvenimui. Skaitykite toliau ir sužinokite, kodėl verta rinktis pagal kartoninius namų projektus bei atraskite daugybę šaunių pasiūlymų dar geresne kaina!

Kartoninių projektų privalumai

Jeigu norite greitai ir lengvai pradėti statybas, kartoninis namo projektas bus idealus pasirinkimas. Priešingai negu individualūs namų projektai, kartoniniai įgyvendinami žymiai greičiau, statybos darbus viską suderinus galima pradėti jau už kelių dienų. Kitas didelis kartoninių projektų pliusas yra kelis kartus mažesnė kaina, todėl tai idealus sprendimas norintiems sutaupyti.

Kartoninio namo teigiamos savybės:

  • projektą gaunate greitai ir statybos galimos kone iš karto;
  • žymiai mažesnė kaina, nei projektas būtų kuriamas individualiai;
  • būsimą namą matysite kaip ant delno su visomis detalėmis, kurias galėsite dar ir koreguoti pagal savo poreikius;
  • neįtikėtinai plati kartoninių namų projektų įvairovė, leisianti išsirinkti namą pagal unikalią savo šeimos viziją.

Kartoninis namo projektas yra idealus sprendimas, kai nenorima sukti galvos dėl detalių, nes viskas yra parengta iš karto. Jums tereikia peržvelgti profesionalų sukurtus pasiūlymus, išsirinkti tai, kas patiktų labiausiai ir netrukus jau galėsite gyventi naujame name. Tai paprastas, patikimas ir greitas namo išsirinkimo būdas be papildomų rūpesčių, kuriuos tenka patirti sudarinėjant individualius projektus.

Platus projektų pasirinkimas skirtingiems šeimos poreikiams

Projektų įvairovė labai didelė. Galimi ir vieno aukšto ir dviejų aukštų skirtingo tipo ir išplanavimo namai, atitinkantys nevienodus gyventojų poreikius. Daugelis pasirinkimų yra ekonomiški, atitinka aukščiausius A++ klasės standartus, todėl yra energiškai taupūs ir naudojantys mažiausiai šiluminės energijos. 

Kokia bus projektų kaina, priklauso nuo jūsų konkretaus pasirinkimo. Projektų kainos labai įvairios ir svyruoja nuo mažesnių iki pačių didžiausių. Patarimas norintiems rinktis pigesnius, tačiau ne ką prastesnius ir pakankamai patogius namus – pasižvalgykite po namų iki 80 kv. katalogą. Jame rasite vienus iš pigiausių kartoninių namų projektų, skirtų greitesniam ir lengvesniam naujo gyvenimo su visa šeima startui.

Tad atsakant į esminį šio straipsnio klausimą, ar kartoninis namas yra pigesnis pasirinkimas, galima pasakyti, jog viskas priklauso nuo jūsų lūkesčių ir norų. Visada galima rasti taupiausią ir efektyviausią sprendimą. Bet kokiu atveju, jau parengti kartoniniai projektai žymiai pigesni ir paprastesni, negu naujų, individualių projektų kūrimas, kas yra ištisas sudėtingas kūrybos procesas, reikalaujantis kur kas daugiau laiko bei išlaidų.

Kada verta rinktis kartoninį namo projektą?

Rinkitės kartoninius projektus tuomet, kai norite sutaupyti ir greičiau įsikurti naujuose namuose. Jau visi mūsų iki tol peržvelgti kartoninių projektų privalumai yra tai, dėl ko rinktis juos verta ir tai padaryti galite faktiškai bet kada. Ilgai atidėlioti naujo gyvenimo nėra reikalo. Tinkamai pasiruošus, turint pakankamai gerą paskolą, viską kruopščiai apgalvojus ir įvertinus reikėtų nelaukiant kreiptis į specialistus ir bendrom jėgom išsirinkti tinkamiausią projektą.

„E namai“ puslapyje rasite kruopščiai parengtus profesionalius kartoninų namų projektus, iš kurių galėsite išsirinkti sau priimtiniausią. Į pagalbą jums visuomet ateis patyrusių specialistų konsultacijos visais labiausiai rūpimais klausimais.

Paverskite savo jaukių namų viziją realybe! Daugybė kartoninių namų projektų jau laukia jūsų dėmesio, tad nepraleiskite šanso atrasti tai, ko jau galbūt seniai ieškote.