Vieno aukšto namų projektai iki 100kv: projektavimo patarimai

Ieškote tobulo namų įrengimo sprendimo? Namo projektavimas yra be galo rimtas ir atsakingas žingsnis, kuriam svarbu skirti visą dėmesį ir išsirinkti tinkamą projektą, pasitarti su specialistais. Juk statotės namą ne tik sau, bet ir visai šeimai. Tai greičiausiai bus tas būstas, kuriame norėsite praleisti nemažą gyvenimo dalį, todėl geriausia viską suplanuoti kruopščiai iš anksto. Šiame straipsnyje galėsite susipažinti su profesionalių specialistų pasiūlymais namų iki 100 kv. planavimui.

Kodėl verta rinktis vieno aukšto namą?

1 aukšto namų projektavimas yra visais atžvilgiais naudingas sprendimas, leidžiantis sutaupyti. Dviejų aukštų namai ne visada yra patys patogiausi, nes reikalauja daugiau priežiūros ir išlaikymo, tokius projektus įgyvendinti paprastai daug brangiau ir sudėtingiau. Vieno aukšto namo privalumai šiuo atveju yra gerokai mažesnė kaina ir spartesnė darbų eiga, žinoma, viskas priklauso nuo jūsų pasirinkto projekto, kurių gali būti irgi labai nevienodų.

1 aukšto namų projektų kaina labai skiriasi ir priklauso nuo konkretaus pasirinkimo. „E namai“ asortimente rasite profesionalius, kruopščiai atrinktus projektus tiek norintiems sutaupyti, tiek norintiems mėgautis aukščiausio lygio namų komfortu.

Aukso vidurys planuojant kvadratinių metrų skaičių

Mažų vieno aukšto namų projektais yra laikomi iki 110 kv. dydžio pasirinkimai, kai tuo tarpu vidutiniais – nuo 120 kv. ir daugiau. Ieškant visais atžvilgiais taupiausio projekto geriausia yra rinktis pačius mažiausius, vos iki 80 kv. namus, tačiau neretai didesnei kaip 3 asmenų šeimai jie gali būti kiek per ankšti. Taigi, reikėtų dairytis kažko truputį didesnio, nei 80 kv. namai.

Tobulas sprendimas ir aukso vidurys šiuo atveju galėtų būti iki 100 kv. vieno aukšto namas, erdviai talpinantis 3-4 asmenų šeimą ir leidžiantis mėgautis pakankamai dideliu komfortu. Neturintiems išskirtinių poreikių tai bus arčiausiai tobulybės esantis sprendimas, kuriuo pasinaudoti tikrai verta. Norintiems pasinaudoti šia galimybe, esame sudarę daugybę skirtingų pasirinkimų.

Viskas, ko reikia jūsų patogumui

Bet kokiu atveju, kvadratinių metrų skaičius nėra esminis rodiklis, lemiantis namo pasirinkimą. Viskas priklauso nuo to, kokį projektą renkatės ir kaip racionaliai išnaudojate erdvę. Visada galima rasti gerą išeitį ir sprendimą net ir esant ribojančioms aplinkybėms, finansų nepakankamumui. Juk svarbiausia ne namo dydis ir prabangumas, o jaukus šeimos gyvenimas jame.

Namų iki 100 kv. projektuose rasite įtrauktas visas patogiam gyvenimui skirtas detales. Projektai rengiami profesionalų pagal dažniausiai pasitaikančius gyventojų poreikius. Be abejonės, projektus visuomet galite keisti ir koreguoti, susikurdami svajonių namą pagal savo poreikius. Svarbiausia tuos 100 kv. išnaudoti protingai. 

Štai keletas patarimų, leisiančių mėgautis dar didesniu patogumu ir sutaupyti namuose vietos:

papildomai įrenkite rūsį. Idealus pasirinkimas – vieno aukšto namo iki 100 kv. projektas su rūsiu. Rūsyje ne tik galėsite patogiai susidėti daiktus ir laikyti svarbią techninę įrangą, bet ir įrengti papildomas erdves kai kuriems buitiniams darbams, šitaip atlaisvindami daugiau vietos pirmame aukšte;

jeigu kuriate individualų projektą, apgalvokite kambarių išplanavimą. Idealus sprendimas mažesniame name yra sujungti kambariai be koridorių, kas leidžia projektuoti talpiau;

pirties ar garažo įrengimas mažesniame name nėra pirmos būtinybės, žiūrėkite, kad užtektų vietos jūsų patogumui. Norint papildomų erdvių geriausia rinktis kiek didesnių namų projektus;

rinkitės „E namai“ specialistų pristatomus namų planus, nes juose yra apgalvota viskas, tame tarpe ir galimybių sutaupyti vietos įgyvendinimas.

Metas pradėti naują gyvenimą nedideliame, jaukiame visos šeimos name! Profesionalūs namų projektavimo specialistai įgyvendins jūsų unikalią viziją arba pasiūlys geriausią jau esamą projektą pagal jūsų poreikius.