Vienaukščių namų projektai: pigesnis pasirinkimas?

Vienaukščių namų projektavimas yra dažnas variantas, kurį pasirenka daugelis jaunų šeimų. Vieno aukšto namai komfortiški, patogūs, greičiau ir lengviau pastatomi, nei dviejų aukštų. Be kita ko, rasite be galo įvairių vieno aukšto namų projektų, tad galimi ir mažesni, ir didesni pasirinkimai. Skaitykite toliau ir susipažinkite su vieno aukšto namų projektavimo galimybėmis išsirinkdami tai, kas labiausiai atitiks jūsų šeimos lūkesčius!

Būdas sutaupyti renkantis namą

Kas yra jaukių namų tobulybė? Kiekvienam ji skirtinga. Vieni ieško kažko išskirtinai patogaus ir stilingo, kiti tiesiog paprasto būsto, kuriame būtų jauku ir gera gyventi nepatiriant didelių išlaidų. Būtent antriesiems skaitytojams ir yra skiriamas šis straipsnis, suteiksiantis daug naudingos informacijos renkantis mažesnius vieno aukšto namo projektus, pritaikytus taupiam ir komfortiškam nedidelės šeimos gyvenimui. 

Juk namas nebūtinai turi būti milžiniškas, nebūtina statytis pilies. Be kita ko, mažesnį namą lengviau ir prižiūrėti bei išlaikyti. Nors ir iš pirmo žvilgsnio maži namai yra prastesni, nes suteikia mažiau galimybių, kita vertus, dažnai juos rinktis yra daug praktiškiau ir net patogiau dėl lengvesnio projektų įgyvendinimo.

Skirtingi vienaukščių namų projektai

Ar pavyks sutaupyti renkantis vieno aukšto namo projektą, o ne dviejų, priklauso tik nuo to, ką renkatės ir kokie jūsų poreikiai. Taip, daugeliu atvejų sutaupyti galima, ir net labai ženkliai. Tačiau nepamirškite, jog rasite ir prabangių vienaukščių namų projektus, kurie savo kaina bei galimybėmis gali gerokai pranokti daugelį dviaukščių namų.

Ir vis tik dabar pakalbėsime apie taupesnius vieno aukšto namų variantus, skirtus šeimoms, siekiančioms patirti mažesnes išlaidas ir greičiau įsikurti naujame name. Puikiais pasirinkimais galėtų būti:

  • vieno aukšto namų projektai iki 100kv – tai nedideli, vidutiniams poreikiams pritaikyti vienaukščiai namai, numatyti pakankamai erdviai ir komfortiškai gyventi 3-4 šeimos nariams. Šie namų projektai kompaktiški, taupūs, kainuoja palyginti tikrai ne tiek daug. Kambariai juose suplanuoti talpiai, tačiau ne per daug ankštai, yra apgalvota viskas, ko reikia patogumui pagal daugumos, dažniausiai pasitaikančius gyventojų poreikius. Jeigu norite įsikurti dar patogiau ir sutaupyti papildomos vietos, naudinga įsirengti tokiuose namuose rūsį, pasidairyti po projektus su rūsiu.
  • vieno aukšto namų projektai iki 120kv – tai šiek tiek didesni, nei 100 kv. namai, pritaikyti komfortiškai gyventi 4-5 asmenims. Žinoma, tokie namų projektai atitinkamai brangesni, tačiau esant didesnei šeimai ar tiesiog turint papildomų komforto poreikių, tuo pačiu norint sutaupyti, tai bus nepamainomas ir pats idealiausias sprendimas.

Abiejų rūšių projektai yra skirti taupiems, racionaliai turimą namų erdvę siekiantiems išnaudoti žmonėms, kuriems visai nėra reikalingos didelės pilys. Skiriasi tik papildomos komforto galimybės, kurias galima įgyvendinti pasirinkus vieną ar kitą projektą. Todėl pateikiame be galo plačią namų projektų įvairovę, pritaikytą skirtingiems poreikiams.

Žinoma, yra galimybė rinktis ir gerokai talpesnius, iki 80 kv. būstų projektus, taip pat itin erdvius, daugiau kaip 120 kv. vienaaukščius namus, tad pasirinkimas tikrai neapsiriboja tik vienu ar keliais variantais.

Metas susikurti jaukius ir gražius svajonių namus bei pradėti juose naują gyvenimo etapą! Jeigu jau esate tam pasiruošę, nieko nelaukite – kreipkitės į specialistus, išsirinkite norimą projektą ir viskas bus profesionaliai įgyvendinta per trumpiausią įmanomą laiką.