Kaip užsakyti projektą.

 

Kartotinio namo projekto užsakymas 

Jeigu jau apsisprendėte užsisakyti iš mūsų namo projektą, galima tai padaryti dviem būdais. Lengviausia ir patogiausia spustelėti ant patikusio projekto, tada atsidariusiame lange spauskite „Užsakyti“ ir sekite pirkimo nurodymais.

Jeigu pageidaujate projekte pakeitimų, atsidarę namo projektą spustelkite ant nuorodos „Daryti pakeitimus projekte“ . Nuorodą rasite prie projekto aukšto planų. Ten galėsite patys nubraižyti norimas naujas sienas, išbraukti senas nereikalingas, įpiešti langus ar duris bei daryti kitus norimus pakeitimus. Ten pat galėsite ir aprašyti visas savo mintis. Tada spaudžiate „Siųsti“ . Visus Jūsų nurodytus pakeitimus gaus mūsų specialistai. Jie įvertins Jūsų norus, nustatys pakeitimų kainą bei susisieks su Jumis. 

Projektą taip pat galima užsakyti tiesiog paskambinus telefonu 8 41 523775 arba užsisakyti elektroniniu paštu info@enamai.lt

Jeigu užsakinėjate telefonu arba elektroniniu paštu, mums reikės šių duomenų :

1. Žemės sklypo savininko vardas, pavardė (jei keli savininkai – jų vardai, pavardės)
2. Gyvenamoji vieta
3. Kontaktinis tel.nr.
4. Tikslus sklypo adresas, kur bus statomas namas
5. Sklypo kadastrinis numeris (rasite nuosavybės dokumentuose)
6. Sklypo plotas

Šie duomenys bus reikalingi sudarant pirkimo - pardavimo sutartį.

Namo projekto paruošimas užtruks apie 5 darbo dienas. Paruoštą projektą išsiunčiame registruotu paštu Jūsų nurodytu adresu. Taip pat galite atvykti patys paimti projekto į mūsų biurą adresu Tilžės g. 82a, Šiauliai.

Projekto įsigyjimo proceso metu nėra būtina pas mus atvykti, galima viską sutvarkyti internetu, taip sutaupysite laiko ir pinigų.

Statybos leidimo išėmimas

Kad galėtumėte statyti namą, Jums reikalingas statybos leidimas. Statybos leidimas gaunamas suderinus namo techninį projektą savivaldybėje, kurios teritorijoje yra Jūsų sklypas. Jeigu pageidaujate, kad mūsų specialistai išimtų ir statybų leidimą, mums reikės šių dokumentų:

1. Projektavimo sąlygų sąvadas (užsakyti galite vietos savivaldybėje , architektūros-urbanistikos skyriuje);
2. Žemės sklypo nuosavybės dokumentai;
3. Žemės sklypo planas;
4. Statinių nuosavybės dokumentai (jei sklypas užstatytas statiniais);
5. Statinių kadastrinių matavymų byla (jei sklypas užstatytas statiniais);
6. Bendrasavininkų sutikimai (jei sklypas sklypas priklauso keliems sąvininkams);
7. Žemės sklypo topografinė nuotrauka (užsakyti galima pas mątininkus, galioja 1 metus);
8. Detalaus plano kopija, jeigu buvo darytas detalus planas (kopiją turėtų turėti detalų planą užsakęs klientas). Kopiją taip pat galima gauti vietos savivaldybėje, architektūros ir urbanistikos skyriuje arba archyve.

 

Statybų leidimus išimame visoje Lietuvoje.