Dviejų aukštų namo privalumai ir trūkumai

Gražus ir stilingas dviejų aukštų namas – tai neabejotinai daugelio svajonė, kuriai įgyvendinti reikia laiko ir pastangų. Dviejų aukštų namų projektai dar toli gražu nėra pats taupiausias variantas, reikia būti gerai pasiruošus šiam svarbiam gyvenimo žingsniui, sukaupti pakankamai didelį biudžetą, nusiteikti nemažoms išlaidoms ir tik tada imtis projekto. Toliau skaitantieji šį straipsnį galės sužinoti, kaip įsigyti dviaukščio namo projektą dar paprasčiau ir randant lengviausią įmanomą būdą su profesionalių specialistų pagalba.

Kodėl verta statytis dviejų aukštų namą?

Jeigu jau esate pasiruošę projektavimui ir statyboms, metas nieko nelaukti ir išsirinkti projektą. Dviaukštis namas šeimai šiuo atveju bus idealus pasirinkimas, kuris tikrai nenuvils, o gal net ir gerokai pranoks lūkesčius. Galima rasti be galo didelę projektų įvairovę pagal skirtingus šeimos poreikius, tad jūsų pasirinkimui gerų idėjų tikrai nepritrūks.

Nors ir dažnai populiariausia yra rinktis vieno aukšto namus, dviaukščiai namai taip pat yra dėmesio vertas pasirinkimas, atveriantis dar didesnes galimybes ir pasižymintis aukščiausio lygio komfortu. Tai labiau pasiturinčioms šeimoms skirtas namų variantas, leisiantis įgyvendinti išsvajotą namų viziją ir mėgautis jaukiu šeimos gyvenimu.

Dviaukščių namų privalumai:

  • didelis kvadratinių metrų skaičius ir viskas, ko reikia jūsų patogumui;
  • galimybė erdviai ir komfortiškai gyventi didelei šeimai;
  • kambariai įrengiami erdviau, nei daugelyje mažesnių vieno aukšto namų projektų;
  • galima papildomai rinktis garažo, rūsio, pirties ir kitų patalpų įrengimą;
  • projektų įvairovė labai plati ir pritaikyta skirtingiems poreikiams.

Itin naudinga rinktis dviaukščius namus keliantis gyventi kartu su vaikais, kadangi vaikai turės daugiau erdvės ir kambarių žaidimams, tuo pačiu erdves patogiau išskirti į bendrines, svečių priimamąsias (svetainė, valgomasis ir t.t.) bei privačias (miegamieji kambariai), kurias itin paranku įrengti antrame aukšte.

Dviaukščių namų trūkumais būtų galima išskirti pagrinde didesnę kainą ir sudėtingesnį bei ilgesnį projekto įgyvendinimą. Taigi, dviaukščiai namai paprastai reikalauja gerokai daugiau išlaidų ir laiko, nei vienaukščiai namai. Tačiau jeigu jau pasirinkote statytis dviaukštį namą, vadinasi, turite tam pakankamai lėšų, kurių tikrai negaila ir dviaukščių namų privalumai jums pranoksta visus trūkumus, nes norite mėgautis aukščiausio lygio komfortu.

Dviaukščių namų projektų pasirinkimai

Kaip jau turbūt supratote, dviaukščių namų projektai labai nevienodi ir yra sudarytas labai platus asortimentas tam, kad kiekvienas rastų kaip labiau įmanoma tinkamesnį sprendimą. „E namai“ užtikrina didelę namų projektų įvairovę skirtingomis kainomis. Dviaukščiai namai gali būti tiek mažesni, tiek didesnio kvadratinių metrų ploto skaičiaus, skiriasi ir miegamųjų bei garažų skaičius. 

Norėdami išsirinkti sau tinkamiausią dviaukščio namo projektą, būkite kruopščiai įvertinę visus savo šeimos poreikius ir finansines galimybes ilgalaikėje perspektyvoje. Pasirinkite apytikslį kvadratinių metrų skaičių, įvertinkite visas kitas detales, jeigu reikia, pasitardami su specialistais.

Tobulų namų pasirinkimas

Bet kurie dviaukščių namų projektai gali būti koreguojami pagal individualius poreikius. Visai nėra būtina sudarinėti individualų namo projektą nuo pamatų. Jeigu jums nepatinka viena ar kita detalė, arba jeigu norite kažko geresnio, pagal savo įsivaizdavimą, galite tai pakeisti jau sudarytame namo projekte. 

Projekto koregavimas leis susikurti tobulą namą pagal savo individualią viziją. Tiek dėl projektų pasirinkimo, tiek dėl jų galimo koregavimo konsultuokitės su profesionaliais „E namai“ specialistais.

Nuo tobulo namo projekto pasirinkimo jus skiria tik vienas žingsnis. Metas nieko nelaukti ir išsirinkti iš pateikiamų projektų, kurie yra sudaryti profesionalų atsižvelgiant į dažniausiai pasitaikančius šeimų gyvenimo poreikius.