Dviejų aukštų namas mažame sklype?

Jeigu jūsų sklypas nėra itin didelis ir norite jame sutaupyti vietos, tačiau tuo pačiu turėti pakankamai erdvias gyvenamąsias patalpas, verta pagalvoti apie dviejų aukštų namo pasirinkimus. Du aukštai yra praktiškas ir be galo vertingas projektavimo sprendimas, leidžiantis mėgautis komfortišku gyvenimu didelei šeimai. Galimi labai įvairūs projektų pasirinkimai, leisiantys įgyvendinti skirtingas namų vizijas.

Skaitydami toliau sužinosite apie dviejų aukštų būstų mažame sklype pasirinkimus ir galėsite pasinaudoti praktiškais specialistų patarimais, kurie padės dar lengviau atrasti sau individualiai tinkamiausius statybos projektus. 

Namų projektai mažuose sklypuose

Mažas sklypo plotas neturėtų būtų kliūtimi norint susikurti jaukų svajonių namą. Visuomet yra tinkamas sprendimas, kurį nesunkiai įgyvendinsite su specialistų pagalba. Jeigu jau mintyse turite savo namo viziją ir norėtumėte ją paversti realybe – metas nieko nelaukti, pasitarti su specialistais ir išsirinkti iš labiausiai patikusių dviejų aukštų namų projektų, arba susikurti savo individualų. 

Dviejų aukštų namo planas parengiamas atsižvelgiant į tikslų sklypo plotą ir statybos jame galimybes. „E Namai“ kartoninių projektų asortimente rasite pačių įvairiausių, pagal skirtingus poreikius ir sklypo dydžius sukurtų kartoninių namų variantų. Tai ir dviaukščiai namų projektai iki 50m2 sklypui, ir kiek didesnių dviaukščių namų projektai iki 80m2 sklypui bei daug kitų pasirinkimų.

Vietos sutaupyti leidžiantys sprendimai

Norint patalpų erdvumo visai nebūtina statyti plataus vieno aukšto namo, geriau erdves išnaudoti per du aukštus tais atvejais, kai sklypas išties nedidelis. Dviejų aukštų namai dažniausiai būna maždaug 110-300 kvadratų, nors galimi ir gerokai didesni, prabangesni pasirinkimai. Tačiau mažame sklype galbūt labiau tiks kiek mažesnės kvadratūros, talpūs ir ekonomiški dviaukščiai namai.

Net jeigu sklypas yra pagal vieną iš mažiausių pasitaikančių standartų, talpus dviaukštis namas gali būti puikia išeitimi, kuomet komfortišku gyvenimu namo viduje laisvai galės mėgautis 3-4 šeimos nariai, o gal net ir kiek didesnės šeimos – viskas priklauso nuo konkretaus projekto pasirinkimo.

Plati stiliaus ir dizaino įvairovė

Dviejų aukštų namų projektai įvairūs ne vien savo dydžiu ir praktinėmis savybėmis, bet ir išvaizda, dizainu. Juk namus norisi susikurti tokius, kad jie būtų ne tik patogūs, bet ir gražūs. Įvairių idėjų gražių namų pasirinkimui tikrai nepritrūks, kadangi projektai sukurti pagal profesionalų dizainą iš labai didelės stilių įvairovės.

Jūsų dėmesiui „E Namai“ dviaukščių kartoninių namų asortimente pristatomi labai įvairaus stiliaus projektai – tiek modernesnio, tiek klasikinio dizaino. Susikursite ne tik talpius ir patogius, bet ir jaukius, gražius namus, kuriuose bus gera gyventi.

Ar įrengti garažą?

Garažas yra nepamainoma namo patalpa, skirta dar didesniam patogumui vairuojantiems automobilį. Garaže laikomas automobilis yra saugesnis, mažiau veikiamas aplinkos orų ir sąlygų, kas aktualu visus metus ir ypač žiemą. Kadangi automobilius turi kone kiekviena šeima, o dažnai net du šeimos nariai, apie garažą pagalvoti yra kone būtina. 

Deja, mažesniame sklype garažo įrengimas gali būti kiek nelengvas, kadangi ši patalpa reikalauja papildomos vietos ir užima dalį bendros namo projekto kvadratūros, todėl mažiau vietos lieka gyvenamosiose patalpose. Čia jau reikėtų pasitarti su specialistais, kurie įvertins jūsų sklypo dydį bei šeimos gyvenimo poreikius ir patars, kokie projektai ar sprendimai labiausiai tiktų.

Daugybė dviaukščių namų pasirinkimų, kurie leis puikiai įgyvendinti jaukių namų poreikius net esant mažam sklypui! Kreipkitės į profesionalius „E Namai“ specialistus ir išsirinkite taupų būstą dar paprasčiau, nepatirdami papildomų rūpesčių.